راهنمای سفر به کیش


راهنمای سفر به کیش
خلاصه :جزیره‌ی کیش، یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ساحلی ایران است. داشتن اطلاعاتی از چگونگی سفر به این جزیره‌ی زیبا، قبل از سفر، باعث می‌شود که سفر جالب‌تری داشته باشید.

جزیره‌ی کیش، مرواریدی قرار گرفته در خلیج فارس و از توابع شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان، در جنوب ایران است. این جزیره‌ی بیضی شکل، در ۱۲کیلومتری شیبکوه قرار دارد. جذابیت این جزیره بین گردشگران آن‌قدر زیاد است که هر سال، به طور متوسط، بیش از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار گردشگر به این جزیره سفر می‌کنند.

کیش که یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و تجاری کشور است؛ در سال ۱۳۶۱ به عنوان نخستین منطقه آزاد کشور برگزیده شده است. اقتصاد این جزیره، بر پایه‌ی گردشگری و تجارت استوار است. چیزی که بیش از همه توجه شما را در  جزیره کیش  به خود جلب خواهد کرد هتل‌ها و مراکز تجاری و تفریحی بسیار لوکس است.

با توجه به مقالات ارائه شده در زمینه بهترین زمان سفر به کیش، زمستان بهترین فصل و بهترین زمان از لحاظ آب و هوایی و قیمت و هزینه جهت سفر به این جزیره زیبا است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری ارزان و برنامه‌ریزی شده در محدوده زمانی مدنظرتان به این جزیره بی‌نظیر و محبوب کشور، از کجارو کمک بگیرید.

شما با جستجویی آسان در کجارو بهترین تورها را از میان ده‌ها ‌آژانس معتبر با قیمت‌های متنوع و ارزان مشاهده و آن‌ها را مقایسه کرده و در نهایت ارزان‌ترین تور کیش را انتخاب کنید و سفری خاطره انگیز به این جزیره زیبا داشته و از جاذبه‌های گردشگری و آب و هوای بسیار مطبوعش لذت ببرید.